Διπρόσωπος εμφανίστηκε ο Αήττητος Σπάτων στα δύο ημίχρονα του αγώνα κόντρα στο Κερατσίνι. Στο πρώτο 45λεπτο, η ομάδα του Φυλακούρη έχασε ευκαιρίες για να σκοράρει και στο δεύτερο… κατέρρευσε, όταν οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ με το “καλησπέρα”.

Ο Τσαγκάρης άνοιξε το σκορ στο 46΄, ο Τζανιδάκης πέτυχε το 0-2 στο 63΄ και πέντε λεπτά αργότερα ο Αγγελάκης έγραψε το 0-3.

Ο Αήττητος μείωσε με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Καλογερά (1-3) στο 90΄ και έχασε πέναλτι στις καθυστερήσεις με τον Πρέντι.

Οι συνθέσεις των δύο ομάδων:

Αήττητος Σπάτων (Φυλακούρης): Μπουντένης, Ιωαννίδης (51΄ Αποστόλου), Ασλάνι (78΄ Παπαϊωάννου), Λαμπρίδης Γ., Νομικός, Παναγόπουλος, Κρίστιαν (57΄ Πρέντι), Λαμπρίδης Δ., Κατσέρης, Καμινιώτης (57΄ Τσιονάκας), Παπανικολάου (51΄ Καλογεράς).

Κερατσίνι (Τάσης): Φλώρος, Κωνσταντινίδης, Αντζελί ,Αγγελάκης, Βαττής, Φράρος, Τσαγκάρης, Μουκίδης, Καμαρά (75΄ Σερμάδι), Σαουλιάς (57΄ Ζαρίκος), Τζανιδάκης.