bestseller
arxontikon
vivliopoleio
pennygiannakopoulou
coavacafe

Στον 1ο όμιλο της Α Κατηγορίας ΕΠΣΑΝΑ θα αγωνιστεί ο Α.Ο. Άρτεμις, με αντιπάλους: τον Παλλαυρεωτικό, τον Αχαρναϊκό, τη Μάχη Μαραθώνα, τη Δόξα Άνοιξης, τον Παλληνιακό, τον Σαρωνικό Αναβύσσου, τον Α.Π.Ο. Κρυονερίου, τον Αχιλλέα Κ. Αχαρνών και τον Α.Ο. Ατλαντίς.

Οι αντίπαλοι του Α.Ο. Άρτεμις κάθε αγωνιστική:

leuki
dianastore

  • 1η Αγωνιστική: ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
  • 2η Αγωνιστική: ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
  • 3η Αγωνιστική: ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
  • 4η Αγωνιστική: ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
  • 5η Αγωνιστική: ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
  • 6η Αγωνιστική: ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
  • 7η Αγωνιστική: ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
  • 8η Αγωνιστική ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
  • 9η Αγωνιστική: ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
  • 10η Αγωνιστική: ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
  • 11η Αγωνιστική: ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
  • 12η Αγωνιστική: ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
  • 13η Αγωνιστική: ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
  • 14η Αγωνιστική: ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
  • 15η Αγωνιστική: ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
  • 16η Αγωνιστική: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
  • 17η Αγωνιστική: ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
  • 18η Αγωνιστική: ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα κάθε αγωνιστικής:

1η Αγωνιστική

  • ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
  • ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
  • ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
  • ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
  • ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

2η Αγωνιστική

  • ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
  • ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
  • ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
  • ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
  • ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

3η Αγωνιστική

  • ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
  • ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
  • ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
  • ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
  • ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική

  • ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
  • ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
  • ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
  • ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
  • ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

5η Αγωνιστική

  • ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
  • ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
  • ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
  • ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
  • ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική

  • ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
  • ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
  • ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
  • ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
  • ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

7η Αγωνιστική

  • ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
  • ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
  • ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
  • ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
  • ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

8η Αγωνιστική

  • ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
  • ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
  • ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
  • ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
  • ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

9η Αγωνιστική

  • ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
  • ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
  • ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
  • ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
  • ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

10η Αγωνιστική

  • ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
  • ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
  • ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
  • ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
  • ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

11η Αγωνιστική

  • ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
  • ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
  • ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
  • ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
  • ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

12η Αγωνιστική

  • ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
  • ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
  • ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
  • ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
  • ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

13η Αγωνιστική

  • ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
  • ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
  • ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
  • ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
  • ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

14η Αγωνιστική

  • ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
  • ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
  • ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
  • ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
  • ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ

15η Αγωνιστική

  • ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
  • ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
  • ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
  • ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
  • ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

16η Αγωνιστική

  • ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
  • ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
  • ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
  • ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
  • ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

17η Αγωνιστική

  • ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
  • ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
  • ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
  • ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
  • ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

18η Αγωνιστική

  • ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
  • ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
  • ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
  • ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
  • ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ