vivliopoleio

Έγινε σήμερα η κλήρωση για το πρωτάθλημα της Γ΄ Εθνικής, με τον Αήττητο Σπάτων να βρίσκεται στον 6ο Όμιλο.

Οι ομάδες του 6ου Ομίλου είναι οι εξής:

vivliopoleio
  • Αιολικός
  • Κερατσίνι
  • Πανελευσινιακός
  • Εθνικός
  • Αήττητος Σπάτων
  • Αστέρας Βάρης,
  • Θύελλα Ραφήνας
  • Προοδευτική
  • Αίας Σαλαμίνας
  • ΑΟ Πουλιού Κω
  • ΑΟ Καραβάς

Το πρωτάθλημα ξεκινάει στις 24 Οκτωβρίου, με τον Αήττητο να υποδέχεται τον Αστέρα Βάρης για την 1η αγωνιστική.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

1η αγωνιστική

Αιολικός-Κερατσίνι
Πανελευσινιακός-Εθνικός
Αήττητος Σπάτων-Αστέρας Βάρης
Θύελλα Ραφήνας-Προοδευτική
Αίας Σαλαμίνας-ΑΟ Πυλίου Κώ
Ρεπό: Καραβάς

2η αγωνιστική
Καραβάς-Αιολικός
Κερατσίνι-Πανελευσινιακός
Εθνικός -Θύελλα Ραφήνας
Αστέρας Βάρης-Αίας Σαλαμίνας
ΑΟ Πυλίου Κώ-Προοδευτική
Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

3η αγωνιστική
Αιολικός-Πανελευσινιακός
Αήττητος Σπάτων-Καραβάς
Θύελλα Ραφήνας-Κερατσίνι
ΑΟ Πυλίου Κώ-Εθνικός
Προοδευτική-Αστέρας Βάρης
Ρεπό: Αίας Σαλαμίνας

4η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων-Αιολικός
Πανελευσινιακός-Θύελλα Ραφήνας
Καραβάς-Αίας Σαλαμίνας
Κερατσίνι-ΑΟ Πυλίου Κώ
Αστέρας Βάρης-Εθνικός
Ρεπό: Προοδευτική

5η αγωνιστική
Αιολικός-Θύελλα Ραφήνας
Αίας Σαλαμίνας-Αήττητος Σπάτων
ΑΟ Πυλίου Κώ-Πανελευσινιακός
Προοδευτική-Καραβάς
Αστέρας Βάρης-Κερατσίνι
Ρεπό: Εθνικός

6η αγωνιστική
Αίας Σαλαμίνας-Αιολικός
Θύελλα Ραφήνας-ΑΟ Πυλίου Κώ
Αήττητος Σπάτων-Προοδευτική
Πανελευσινιακός-Αστέρας Βάρης
Καραβάς-Εθνικός
Ρεπό: Κερατσίνι

7η αγωνιστική
Αιολικός-ΑΟ Πυλίου Κώ
Προοδευτική-Αίας Σαλαμίνας
Αστέρας Βάρης-Θύελλα Ραφήνας
Εθνικός-Αήττητος Σπάτων
Κερατσίνι-Καραβάς
Ρεπό: Πανελευσινιακός

8η αγωνιστική
Προοδευτική-Αιολικός
ΑΟ Πυλίου Κω-Αστέρας Βάρης
Αίας Σαλαμίνας-Εθνικός
Αήττητος Σπάτων-Κερατσίνι
Πανελευσινιακός-Καραβάς
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

9η αγωνιστική
Αιολικός-Αστέρας Βάρης
Εθνικός-Προοδευτική
Κερατσίνι-Αίας Σαλαμίνας
Καραβάς-Θύελλα Ραφήνας
Πανελευσινιακός-Αήττητος Σπάτων
Ρεπό: ΑΟ Πυλίου Κώ

10η αγωνιστική
Εθνικός-Αιολικός
Προοδευτική-Κερατσίνι
ΑΟ Πυλίου Κώ-Καραβάς
Αίας Σαλαμίνας-Πανελευσινιακός
Θύελλα Ραφήνας-Αήττητος Σπάτων
Ρεπό: Αστέρας Βάρης

11η αγωνιστική
Κερατσίνι-Εθνικός
Καραβάς-Αστέρας Βάρης
Πανελευσινιακός-Προοδευτική
Αήττητος Σπάτων-ΑΟ Πυλίου Κώ
Θύελλα Ραφήνας-Αίας Σαλαμίνας
Ρεπό: Αιολικός

12η αγωνιστική
Κερατσίνι-Αιολικός
Εθνικός-Πανελευσινιακός
Αστέρας Βάρης-Αήττητος Σπάτων
Προοδευτική-Θύελλα Ραφήνας
ΑΟ Πυλίου Κώ-Αίας Σαλαμίνας
Ρεπό: Καραβάς

13η αγωνιστική
Αιολικός-Καραβάς
Πανελευσινιακός-Κερατσίνι
Θύελλα Ραφήνας-Εθνικός
Αίας Σαλαμίνας-Αστέρας Βάρης
Προοδευτική-ΑΟ Πυλίου Κώ
Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

14η αγωνιστική
Πανελευσινιακός-Αιολικός
Καραβάς-Αήττητος Σπάτων
Κερατσίνι-Θύελλα Ραφήνας
Εθνικός-ΑΟ Πυλίου Κώ
Αστέρας Βάρης-Προοδευτική
Ρεπό: Αίας Σαλαμίνας

15η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων-Αιολικός
Πανελευσινιακός-Θύελλα Ραφήνας
Καραβάς-Αίας Σαλαμίνας
Κερατσίνι-ΑΟ Πυλίου Κώ
Αστέρας Βάρης-Εθνικός
Ρεπό: Προοδευτική

16η αγωνιστική
Θύελλα Ραφήνας-Αιολικός
Αήττητος Σπάτων-Αίας Σαλαμίνας
Πανελευσινιακός-ΑΟ Πυλίου Κώ
Καραβάς-Προοδευτική
Κερατσίνι-Αστέρας Βάρης
Ρεπό: Εθνικός

17η αγωνιστική
Αιολικός-Αίας Σαλαμίνας
ΑΟ Πυλίου Κώ-Θύελλα Ραφήνας
Προοδευτική-Αήττητος Σπάτων
Αστέρας Βάρης-Πανελευσινιακός
Εθνικός -Καραβάς
Ρεπό: Κερατσίνι

18η αγωνιστική
ΑΟ Πυλίου Κώ-Αιολικός
Αίας Σαλαμίνας-Προοδευτική
Θύελλα Ραφήνας-Αστέρας Βάρης
Αήττητος Σπάτων-Εθνικός
Καραβάς-Κερατσίνι
Ρεπό: Πανελευσινιακός

19η αγωνιστική
Αιολικός-Προοδευτική
Αστέρας Βάρης-ΑΟ Πυλίου Κώ
Εθνικός -Αίας Σαλαμίνας
Κερατσίνι-Αήττητος Σπάτων
Καραβάς-Πανελευσινιακός
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

20η αγωνιστική
Αστέρας Βάρης-Αιολικός
Προοδευτική-Εθνικός
Αίας Σαλαμίνας-Κερατσίνι
Θύελλα Ραφήνας-Καραβάς
Αήττητος Σπάτων-Πανελευσινιακός
Ρεπό: ΑΟ Πυλίου Κώ

21η αγωνιστική
Αιολικός-Εθνικός
Κερατσίνι-Προοδευτική
Καραβάς-ΑΟ Πυλίου Κώ
Πανελευσινιακός-Αίας Σαλαμίνας
Αήττητος Σπάτων-Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Αστέρας Βάρης

22η αγωνιστική
Εθνικός-Κερατσίνι
Αστέρας Βάρης-Καραβάς
Προοδευτική-Πανελευσινιακός
ΑΟ Πυλίου Κώ-Αήττητος Σπάτων
Αίας Σαλαμίνας-Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Αιολικός

stamataki
vivliopoleio