vivliopoleio
pennygiannakopoulou
bestseller
arxontikon
coavacafe

Στον 6ο όμιλο της Γ΄ Εθνικής θα αγωνιστεί ο Αήττητος Σπάτων, με αντιπάλους: τον Εθνικό, την Ηλιούπολη, τη Μαρκό, την ΑΕ Μοσχάτου, την ΑΕ Μυκόνου, τον Πανναξιακό, την Προοδευτική, τον ΑΣ Σαντορίνης, τον Φωστήρα και τον Χαραυγιακό.

Οι αντίπαλοι του Αήττητου Σπάτων κάθε αγωνιστική:

dianastore
leuki

  • 1η Αγωνιστική: Αήττητος Σπάτων-Φωστήρας
  • 2η Αγωνιστική: Ρεπό
  • 3η Αγωνιστική: Αήττητος Σπάτων-Προοδευτική
  • 4η Αγωνιστική: Αήττητος Σπάτων-ΑΣ Σαντορίνης
  • 5η Αγωνιστική: Εθνικός-Αήττητος Σπάτων
  • 6η Αγωνιστική: Αήττητος Σπάτων-ΑΕ Μοσχάτου
  • 7η Αγωνιστική: ΑΕ Μυκόνου-Αήττητος Σπάτων
  • 8η Αγωνιστική: Αήττητος Σπάτων-Πανναξιακός
  • 9η Αγωνιστική: Χαραυγιακός-Αήττητος Σπάτων
  • 10η Αγωνιστική: Μαρκό-Αήττητος Σπάτων
  • 11η Αγωνιστική: Αήττητος Σπάτων-Ηλιούπολη
  • 12η Αγωνιστική: Φωστήρας-Αήττητος Σπάτων
  • 13η Αγωνιστική: Ρεπό
  • 14η Αγωνιστική: Προοδευτική-Αήττητος Σπάτων
  • 15η Αγωνιστική: ΑΣ Σαντορίνης-Αήττητος Σπάτων
  • 16η Αγωνιστική: Αήττητος Σπάτων-Εθνικός
  • 17η Αγωνιστική: ΑΕ Μοσχάτου-Αήττητος Σπάτων
  • 18η Αγωνιστική: Αήττητος Σπάτων-ΑΕ Μυκόνου
  • 19η Αγωνιστική: Πανναξιακός-Αήττητος Σπάτων
  • 20η Αγωνιστική: Αήττητος Σπάτων-Χαραυγιακός
  • 21η Αγωνιστική: Αήττητος Σπάτων-Μαρκό
  • 22η Αγωνιστική: Ηλιούπολη-Αήττητος Σπάτων

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα κάθε αγωνιστικής:

1η αγωνιστική (11/10/2020)

  • ΑΣ Σαντορίνης-Πανναξιακός
  • Χαραυγιακός-ΑΕ Μυκόνου
  • Αήττητος Σπάτων-Φωστήρας
  • Μαρκό-ΑΕ Μοσχάτου
  • Εθνικός-Ηλιούπολη
  • Ρεπό: Προοδευτική

2η αγωνιστική (18/10/2020)

  • Προοδευτική-ΑΣ Σαντορίνης
  • Πανναξιακός-Χαραυγιακός
  • ΑΕ Μυκόνου-Μαρκό
  • Φωστήρας-Εθνικός
  • Ηλιούπολη-ΑΕ Μοσχάτου
  • Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

3η αγωνιστική (25/10/2020)

  • ΑΣ Σαντορίνης-Χαραυγιακός
  • Αήττητος Σπάτων-Προοδευτική
  • Μαρκό-Πανναξιακός
  • Ηλιούπολη-ΑΕ Μυκόνου
  • ΑΕ Μοσχάτου-Φωστήρας
  • Ρεπό: Εθνικός

4η αγωνιστική (01/11/2020)

  • Αήττητος Σπάτων-ΑΣ Σαντορίνης
  • Χαραυγιακός-Μαρκό
  • Προοδευτική-Εθνικός
  • Πανναξιακός-Ηλιούπολη
  • Φωστήρας-ΑΕ Μυκόνου
  • Ρεπό: ΑΕ Μοσχάτου

5η αγωνιστική (08/11/2020)

  • ΑΣ Σαντορίνης-Μαρκό
  • Εθνικός-Αήττητος Σπάτων
  • Ηλιούπολη-Χαραυγιακός
  • ΑΕ Μοσχάτου-Προοδευτική
  • Φωστήρας-Πανναξιακός
  • Ρεπό: ΑΕ Μυκόνου

6η αγωνιστική (15/11/2020)

  • Εθνικός-ΑΣ Σαντορίνης
  • Μαρκό-Ηλιούπολη
  • Αήττητος Σπάτων-ΑΕ Μοσχάτου
  • Χαραυγιακός-Φωστήρας
  • Προοδευτική-ΑΕ Μυκόνου
  • Ρεπό: Πανναξιακός

7η αγωνιστική (22/11/2020)

  • ΑΣ Σαντορίνη-Ηλιούπολη
  • ΑΕ Μοσχάτου-Εθνικός
  • Φωστήρας-Μαρκό
  • ΑΕ Μυκόνου-Αήττητος Σπάτων
  • Πανναξιακός-Προοδευτική
  • Ρεπό: Χαραυγιακός

8η αγωνιστική (29/11/2020)

  • ΑΕ Μοσχάτου-ΑΣ Σαντορίνης
  • Ηλιούπολη-Φωστήρας
  • Εθνικός-ΑΕ Μυκόνου
  • Αήττητος Σπάτων-Πανναξιακός
  • Χαραυγιακός-Προοδευτική
  • Ρεπό: Μαρκό

9η αγωνιστική (06/12/2020)

  • ΑΣ Σαντορίνης-Φωστήρας
  • ΑΕ Μυκόνου-ΑΕ Μοσχάτου
  • Πανναξιακός-Εθνικός
  • Προοδευτική-Μαρκό
  • Χαραυγιακός-Αήττητος Σπάτων
  • Ρεπό: Ηλιούπολη

10η αγωνιστική (13/12/2020)

  • ΑΕ Μυκόνου-ΑΣ Σαντορίνης
  • ΑΕ Μοσχάτου-Πανναξιακός
  • Ηλιούπολη-Προοδευτική
  • Εθνικός-Χαραυγιακός
  • Μαρκό-Αήττητος Σπάτων
  • Ρεπό: Φωστήρας

11η αγωνιστική (20/12/2020)

  • Πανναξιακός-ΑΕ Μυκόνου
  • Προοδευτική-Φωστήρας
  • Χαραυγιακός-ΑΕ Μοσχάτου
  • Αήττητος Σπάτων-Ηλιούπολη
  • Μαρκό-Εθνικός
  • Ρεπό: ΑΣ Σαντορίνης

12η αγωνιστική (10/01/2021)

  • Πανναξιακός-ΑΣ Σαντορίνης
  • ΑΕ Μυκόνου-Χαραυγιακός
  • Φωστήρας-Αήττητος Σπάτων
  • ΑΕ Μοσχάτου-Μαρκό
  • Ηλιούπολη-Εθνικός
  • Ρεπό: Προοδευτική

13η αγωνιστική (17/01/2021)

  • ΑΣ Σαντορίνης-Προοδευτική
  • Χαραυγιακός-Πανναξιακός
  • Μαρκό-ΑΕ Μυκόνου
  • Εθνικός-Φωστήρας
  • ΑΕ Μοσχάτου-Ηλιούπολη
  • Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

14η αγωνιστική (24/01/2021)

  • Χαραυγιακός-ΑΣ Σαντορίνης
  • Προοδευτική-Αήττητος Σπάτων
  • Πανναξιακός-Μαρκό
  • ΑΕ Μυκόνου-Ηλιούπολη
  • Φωστήρας-ΑΕ Μοσχάτου
  • Ρεπό: Εθνικός

15η αγωνιστική (07/02/2021)

  • ΑΣ Σαντορίνης-Αήττητος Σπάτων
  • Μαρκό-Χαραυγιακός
  • Εθνικός-Προοδευτική
  • Ηλιούπολη-Πανναξιακός
  • ΑΕ Μυκόνου-Φωστήρας
  • Ρεπό: ΑΕ Μοσχάτου

16η αγωνιστική (21/02/2021)

  • Μαρκό-ΑΣ Σαντορίνης
  • Αήττητος Σπάτων-Εθνικός
  • Χαραυγιακός-Ηλιούπολη
  • Προοδευτική-ΑΕ Μοσχάτου
  • Πανναξιακός-Φωστήρας
  • Ρεπό: ΑΕ Μυκόνου

17η αγωνιστική (28/02/2021)

  • ΑΣ Σαντορίνης-Εθνικός
  • Ηλιούπολη-Μαρκό
  • ΑΕ Μοσχάτου-Αήττητος Σπάτων
  • Φωστήρας-Χαραυγιακός
  • ΑΕ Μυκόνου-Προοδευτική
  • Ρεπό: Πανναξιακός

18η αγωνιστική (07/03/2021)

  • Ηλιούπολη-ΑΣ Σαντορίνης
  • Εθνικός-ΑΕ Μοσχάτου
  • Μαρκό-Φωστήρας
  • Αήττητος Σπάτων-ΑΕ Μυκόνου
  • Προοδευτική-Πανναξιακός
  • Ρεπό: Χαραυγιακός

19η αγωνιστική (21/03/2021)

  • ΑΣ Σαντορίνης-ΑΕ Μοσχάτου
  • Φωστήρας-Ηλιούπολη
  • ΑΕ Μυκόνου-Εθνικός
  • Πανναξιακός-Αήττητος Σπάτων
  • Προοδευτική-Χαραυγιακός
  • Ρεπό: Μαρκό

20η αγωνιστική (28/03/2021)

  • Φωστήρας-ΑΣ Σαντορίνης
  • ΑΕ Μοσχάτου-ΑΕ Μυκόνου
  • Εθνικός-Πανναξιακός
  • Μαρκό-Προοδευτική
  • Αήττητος Σπάτων-Χαραυγιακός
  • Ρεπό: Ηλιούπολη

21η αγωνιστική (11/04/2021)

  • ΑΣ Σαντορίνης-ΑΕ Μυκόνου
  • Πανναξιακός-ΑΕ Μοσχάτου
  • Προοδευτική-Ηλιούπολη
  • Χαραυγιακός-Εθνικός
  • Αήττητος Σπάτων-Μαρκό
  • Ρεπό: Φωστήρας

22η αγωνιστική (18/04/2021)

  • ΑΕ Μυκόνου-Πανναξιακός
  • Φωστήρας-Προοδευτική
  • ΑΕ Μοσχάτου-Χαραυγιακός
  • Ηλιούπολη-Αήττητος Σπάτων
  • Εθνικός-Μαρκό
  • Ρεπό: ΑΣ Σαντορίνης